Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx

Acht concrete maatregelen moeten ingevoerd worden om de komende maanden er al voor te zorgen dat er meer zorgverleners beschikbaar zijn na de enorme druk die de coronapandemie tot nu toe heeft uitgeoefend op de zorg. Dat schrijft de Taskforce Ondersteuning optimale inzet zorgverleners in een advies. Op drie gebieden heeft de taskforce adviezen: het herstel en behoud van bestaande zorgverleners, passender werken voor de huidige zorgprofessionals en het aantrekken van nieuwe medewerkers.

AdobeStock

Premium

Om ervoor te zorgen dat

Premium

Wilt u dit artikel lezen?

Neem een (proef)abonnement op Zorgvisie. Na een maand stopt het gratis proefabonnement automatisch.


  • Onbeperkt alle artikelen lezen
  • Dagelijks de Zorgvisie nieuwsbrief

Al abonnee? Log dan in

Redacteur Skipr, Zorgvisie en Qruxx