Den derde persoon diegene is opgepakt te ie research zoals Stichting Hulptroepen Alliantie is tijdelijk zowel vrij, zo meldt ie Publiek Ministerie donderdag. Hiermee zijn alle trio den personen diegene maandag werden opgepakt op vrije voeten. Ondernemer Sywert van Lienden worden woensdag ofschoon heengezonden, samen met eentje tweede verdachte. Ie research gaat onderbrak.

Ie drietal is opgepakt wegens den omstreden mondkapjesdeal vanuit ie onderbrak kip opgerichte Hulptroepen Alliantie. Afgelopen maandag worden beroemd dat ie OM eentje strafrechtelijk research is begonnen zoals beweegreden van eentje mededeling van ie uitzendconcern Rotterdam. Dat leverde personeelsleden aan Hulptroepen Alliantie omdat worden gedacht dat ie ging wegens liefdadigheidsinstelling.

Miljoenendeal

Zometeen bleek echter dat Van Lienden plus den andere (voormalige) chauffeurs eentje priv vennootschap hadden opgericht diegene worden tweedehands erbij den inkoop plus verkoper van mondkapjes. Hierdoor zullen hij samen met den andere oprichters miljoenen hebben verdiend aan den mondkapjesdeal diegene zij sloten met ie ministerie van Volksgezondheid. (ANP)