HIMSS is ene wereldwijd opererende non-profit organisatie diegene zichzelf inzet voordat den vooruitgang plus ontwikkeling van gezondheidszorg met gewoonte van informatietechnologie plus -management. Ie Radboudumc ontving den HIMSS-7 accreditatie voordat ie voorafgaand te 2015.

“Wij zijn hevig trots op ie voordat den derde keer behalen van dit accreditering. Ie betekent dat wij den digitale mogelijkheden te den patiëntenzorg erkennen, verkennen plus bezigen”, vertelt Jacqueline den Leeuw, Chief Nursing Information Officer te Kennisoverdracht Management van ie Radboudumc.

HIMSS-7 heraccreditatie

Met den heraccreditatie bewijst ie Radboudumc dat ie ziekenhuis data- plus informatietechnologie optimaal inzet voordat vooruitgang van den patiëntenzorg, patiëntveiligheid plus den daarbij horende ondersteunende processen. Voordat den heraccreditatie is ie Radboudumc beoordeeld op ene veel case-studies, zoals ie digitaal volgen van antibioticagebruik plus den digitalisering van ie patiëntentransport. Daarnaast heeft ie ziekenhuis voordat ie accreditatieproces ene veel toekomstplannen rondom den verdere digitalisering plus informatisering van den patiëntenzorg gepresenteerd.

“Via onzerzijds EPD monitort ie A-team (antimicrobial stewardshipteam) ie antibioticagebruik plus probeert te gesprek met artsen ie voorschrijfgedrag te beïnvloeden. Voorts toonden wij ene smaakvol voorbeeld van den vooruitgang van den zorg aan patiënten met hoofdhalskanker op ondergrond van kennisoverdracht uit gegevens plus ie uniform EPD-gebruik. Plusteken onzerzijds patiëntentransport is gedigitaliseerd, geautomatiseerd plus sinds vorig klas papierloos”, aldus Den Leeuw.

“Dit internationale toegeving bewijst dat wij op den goede weg zijn te ie verbeteren van den zorgprocessen, plus den digitale gegevens was wedden voordat veilige, kwalitatieve plus persoonsgerichte zorg. Ie is ene opsteker voordat alle collega’s te den directe patiëntenzorg omdat ie eigenlijk watten zegt overheen effectief plus vaardig EPD-gebruik. Hierdoor kunnen wij den relevante kennisoverdracht uit den gegevens genereren waarmee zorgprofessionals totdat kwaliteitsverbetering kunnen komen. Plusteken ie is zowel ene opsteker voordat den collega’s van Kennisoverdracht Management diegene den collega’s te ie umc promoten te ene ondersteunende EPD-inrichting”, zo voegt bestuurslid Mark Janssen daarheen aan toe.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.