Facebooktwitterlinkedinmail

29 januari 2021 –  Den Nederlandse ggz maakt zichzelf ernstig zorgen overheen den valuta van ie regering wegens den uitdagingen ter den geestelijke gezondheidszorg vooral vanuit ie curatieve domein aan te pakken. Hersteld is juist, maar voorkomen is huis.

Den Nederlandse ggz roept den minister met ggz ter portemonnaie op wegens eentje interdepartementaal programma voordat mentale gezondheidsbevordering te stichten met eentje gedeelde verantwoordelijkheid plusteken eentje overkoepelende financiering. Mentale gezondheid plusteken weerbaarheid zijn van essentieel sociaal bij. Dat kunnen wij noch schattig.


Er moeten eentje integrale werkmethode komen, samen met ie sociaal- plusteken veiligheidsdomein, armoedebeleid, voetlicht voordat leefstijl plusteken mentale weerbaarheid ter ie onderwijs, plusteken voordat den woonopgave.

Lees meer in het position paper Op weg naar een mentaal gezond Nederland

Rivierbron: denederlandseggz.nl

Dit uitlating is 541 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail