Ongeacht literatuuronderzoek, zijn den onderzoekers zowel te gesprek getogen met mensen uit den praktijk. Maureen: ‘Ter dit focusgroepen bespraken wij mogelijke kenmerken van mensen met (Z)EV(M)B plus dementie. Ter totaal deden ginder 8 familieleden plus 41 zorgprofessionals met verschillende functies aan mee. Onder andere begeleiders, artsen plus gedragsdeskundigen.’



Overheen ie research



Er existentie nog nauwelijks hulpmiddelen wegens dementie te mensen met (Z)EV(M)B te thuisbrengen. Dit geldt zowel voordat ie wasgoed vaststellen van dementie. Daarom uitrichten ie UMCG, den Rijksuniversiteit Groningen, den Hanzehogeschool Groningen plus den Academische Werkplaats EMB research. Zowel viertal gehandicaptenzorgorganisaties uitrichten mee: Ipse den Bruggen, Koninklijke Visio, ’s Heeren Loo plus Talant. Meer weten overheen ie research?



Bekijk den webstek