SWOV onderzoekt veilig rijden met beginnende ziekte van Alzheimer. SWOV heeft, op onderstel van voorheen research, ene trant ontwikkeld wegens den rijgeschiktheid van ouderen met beginnende ziekte van Alzheimer te beoordelen. Maar zegt dit inschatting zowel iets overheen den rijgeschiktheid ter den dagelijkse praktijk? Plus schenkkan er op ene goede wijze voorspeld wordt hoe lang iemand met beginnende ziekte van Alzheimer rijgeschikt blijft? Ie vervolgonderzoek moeten opbrengst geven op dit vragen.

Neem portie aan ie research

SWOV zoekt deelnemers aan ie vervolgonderzoek. Deelnemers wordt 18 maanden gevolgd. Te dit tijdsperiode doet zij verschillende tests gedurende SWOV, wordt hun rijgedrag geregistreerd plusteken doet zij gedurende ie CBR trio keer ene rijtest ter den inherent wagen. Deelnemers krijgen op vloer van ie research onder andere ene vrijblijvend subjectief raadgeving overheen hun rijgeschiktheid waarbij niemand zijn of haar rijbewijs schenkkan kwijtraken. Dus weten of ben jou iemand van bovenin den 50 schooljaar oud met (zeer) lichte dementie, doen dan mee!

Meer verwittiging overheen ie research plusteken rouwbeklag eraan is te vinden ter den folder plusteken op dit website staat meer verwittiging overheen ie project. Geïnteresseerden kunnen voeling tapen via research@swov.nl of 06 – 22164836.