Dr. Wil Buntinx (GZ-Psycholoog/FAAIDD) is zelfstandig tester plus raadsman op ie terrein van kwaliteit te den zorg voordat mensen met eentje restrictie. Ter vooruitgang van den vragenlijst Qube EVMB is hij op zoek zoals ervaringen rondom den zorg van mensen met ernstige verstandelijke plus meervoudige beperkingen (EVMB). Ie research is opgedeeld te twee porties, namelijk:Watten zijn den stappen te ie research? 

 1. ie bekijken van den inpasbaarheid van den vragenlijst
 2. ie uitbouwen van eentje vragenlijst overheen onderwerpen diegene doorslaggevend zijn voordat den kwaliteit van den zorg van mensen met EVMB.

Middels den Quality Qube trant doet jij research op drietal niveaus, namelijk:

 • individueel (cliënt) niveau
 • niveau van ie team of den locatie
 • niveau van den voorziening indien geheel

Doet mee plus vul den vragenlijst te

Den eerste stap is ie maken van eentje goede uitverkoring van onderwerpen plus vragen voordat zo’n vragenlijst. Daarvoor is jouw ervaring met den zorg voordat mensen met EVMB onmisbaar. Met den lichtknop hieronder kom jij te eentje omlijsting met onderwerpen. Aan jou den vraag wegens te beoordelen te hoeverre jij elk stof relevant vindt wegens straks te den nieuwe vragenlijst op te nemen. Is ie meer of minder doorslaggevend wegens dit stof mee te nemen? Zowel kun jij vanaf stof declareren watten er wellicht veranderd zullen willen wordt of watten jij nog waas.

Vul de online enquête in

Voordat wie?

Dit soort research is lastig gedurende mensen met (zeer) ernstige verstandelijke plus meervoudige beperkingen (EVMB). Zij kunnen noch zelf eentje vragenlijst invulling of eentje gesprek overheen den onderwerpen uit diegene omlijsting aangaan. Daarom wordt er op dit ogenblik eentje vragenlijst vervaardigd met onderwerpen diegene speciaal op den zorg voordat dit menigte zijn gestructureerd. Hieronder lees jij welke functies er allen meespelen:

 • gedragskundigen
 • cliëntvertegenwoordigers
 • AVG-artsen
 • vaktherapeuten
 • ouders
 • huisgezin
 • mantelzorgers
 • medewerkers te den zorg diegene den persoon juist weten