Ter dit portie is Gonnie van Kranenburg, nazorgadviseur gedurende C-support, aan ie woord: ‘Vooral gedurende langdurige klachten (post-COVID-syndroom), draagt den optiek vanuit Positieve Gezondheid gedurende aan reparatie.’ 

Wegwijzer

Van Kranenburg: ‘Ter mijn rol indien nazorgadviseur voer ik gesprekken met mensen diegene langdurige klachten liefhebben na eentje doorgemaakte corona-infectie. Samen met den persoon bekijk ik watten hun klachten zijn plusteken watten den prestaties daarvan zijn op alle leefgebieden. Vervolgens bekijken wij watten er nodig is wegens den situatie te verbeteren, plusteken ondersteun ik waar nodig gedurende ie vinden van den juiste zorg- plusteken hulpverleners. Zo help ik mensen gedurende ie vinden van hun weg te den reguliere zorg. Omdat ik, ongeacht mijn werkgelegenheid gedurende C-support, zowel trainer Positieve Gezondheid ben, neem ik dit gedachtengoed zowel mee te den gesprekken diegene ik voer.’ 

Overheen Positieve Gezondheid

Mensen zijn noch hun ziekte. Dat besef, ginds draait ie wegens gedurende Positieve Gezondheid. Den nadruk ligt op den veerkracht van mensen plusteken watten hun leven significatie schenken aan den hand van zes dimensies. Namelijk: lichaamsfuncties, mentaal welbevinden, zingeving, kwaliteit van leven, meespelen plusteken dagelijks werken. Ie gedachtengoed is vertaald zoals eentje spinnenwebdiagram, eentje gespreksinstrument dat helpt wegens inzicht te krijgen te den zes dimensies. Zorgverleners kunnen hiermee eentje gesprek voeren met cliënten dat noch draait wegens hun raadgeving indien expert, maar wegens ie luisteren zoals iemands willen plusteken behoeften wegens ginds inderdaad op te te kunnen spelen. Ie doelwit? Ene brede optiek diegene bijdraagt aan ie vermogen van mensen wegens met den fysieke, emotionele plusteken sociale uitdagingen te ie leven wegens te gaan plusteken zo veel mogelijk zelf den regie te voeren.


Lees voorts