Facebooktwitterlinkedinmail

14 sprokkelmaand 2022 – Op  TikTok staan veel onzinnige filmpjes  maar overheen plusteken toe komt er watten nuttigs voorbij.  Er is nu eentje viral diegene eentje positieve impact schenkkan hebben op jouw mentale gezondheid. Heb jij den ‘silly little walk’ hoewel geprobeerd? 

Op TikTok werden tijdens den  coronapandemie sarcastische filmpjes geproduceerd met ie onderschrift ‘going for a silly little walk for my silly mental health‘.  Maar zo silly is diegene trend helemaal noch. Integendeel: experts raden aan wegens van dit korte wandeling eentje gewoonte te maken!

Ene silly little walk van wegens plusteken via den 30 minuten  stelt jouw volgens therapeuten te staat wegens stress plusteken eventuele negatieve emoties los te permitteren. Ie zorgt voordat vertraging te jouw leven plusteken jouw bent bewust aan ie inademen.  Tijdens den pandemie snakten wij zoals vrijheid plusteken den geur, waardoor wij leerden wegens diegene kleine uitstapjes zojuist toegevoegd te waarderen.  Ene silly little walk is noch dolletjes ie perfecte uur wegens even op den pauzeknop te rammen, ie helpt jouw zowel wegens jouw opgekropte gevoelens te verwerkt.  Er gaat niets bovenop frisse lucht, wind plusteken zonneschijn.

Volgens experts  kunnen diegene kleine wandelingen, zelfs van eentje kwartier, angst- plusteken depressiesymptomen verminderen voort den combinatie van sociale interactie plusteken gezondheidsbevorderend bewegen. Den tip is wegens er eentje gewoonte van  te maken  wegens na elke maaltijd nog even zoals zonder te gaan.

Waterput: flair.be 

 

 

Dit mededeling is 52 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail