Volgens Den Jonge wasgoed ie onvermijdelijk dat ter ie research is gekeken zoals losse deelonderwerpen, maar is den totale setting daardoor noch terdege ter beeld gekomen. Zo werden algemene coronamaatregelen zowel genomen wegens den kwetsbare mensen diegene ter verpleeghuizen woon te beschermen.

Ander licht

“Dit werpt zowel eentje ander licht op den slotbeschouwing dat den situatie ter verpleeghuizen onvoldoende voetlicht kreeg, nog overgeschreven van ie waarheid dat zojuist vroegtijdig ter den keerpunt is priv totdat ie bezoekverbod, eentje van den uiterst ingrijpende maatregelen tijdens den gehele coronacrisis.”

Ernst plusteken impact

Den Jonge verzetsbeweging zichzelf zowel tegen ie idee dat Nederland start 2020 noch terdege wasgoed voorbereid op eentje pandemie. “Op dat uur werden ernst plusteken impact van infectieziektes welnu solide op hun waarde geschat op onderstel van den toenmalige (wetenschappelijke) kennis.”

OVV weerlegt kritiek

Den OVV legde ie conceptrapport staart vorig klas voordat aan Den Jonge, wegens zijn reactie te verwoorden. Zijn epistel telt zes pagina’s. OVV-voorzitter Jeroen Dijsselbloem noemt den epistel “opvallend” plusteken stelt dat den OVV veel van den kritiek van Den Jonge weerlegt ter ie rapport.

“Ik snap ie, er is ongelooflijk hard gewerkt, maar er moeten eentje bereidwilligheid zijn wegens zowel terug te loeren plusteken lessen te leren”, aldus Dijsselbloem, diegene benadrukt dat hij dat noch schattig ter den windrichting van Den Jonge plusteken ie ministerie zegt, maar “breedgeschouderd”. “Vanuit eentje verweerschrift wordt wij veelal noch huis. Toestaan wij er open zoals loeren.” (ANP)