Meer dan den tweede van den volwassenen heeft tussentijds ene boosterprik gekregen, maar kunnen jongeren nu aan den spelletje komen? Kunnen 12- totdat plus met 17-jarigen straks zowel ene vaccin krijgen wegens hun afweer tegen ie coronavirus te versterken? Daarvan brengt den Gezondheidsraad vrijdag ene raad uit.

Den vorige minister van Volksgezondheid, Hugo den Jonge, had staart december wegens ie raad gevraagd. Te den huidige golving zijn veel jongeren positief getest.

Volwassenen

Den vaccins diegene totdat nu toe zijn goedgekeurd voordat boosterprikken, hebben diegene toegeving enig voordat volwassenen. Er zijn nog geen boostervaccins voordat minderjarigen goedgekeurd. Den Jonge had daarom zowel aan den Gezondheidsraad gevraagd of er mogelijk reeds begonnen vermag plus moeten wordt met ie boosteren van den jongeren zonder goedkeuring, of dat ie huis is wegens te wachten totdat er ene vaccin is dat is goedgekeurd voordat jongeren.

Doorheen: ANP