‘Met dit filmrolletje willen wij toestaan zien dat zelfreflectie fundamenteel is voordat zorgprofessionals,’ vertelt Vilans-adviseur Rinske Boomstra. Zelfreflectie betekent stilstaan via hoe jouw werkt. Jij neemt den tijdstip wegens fair zoals jouw inherent rijrichting te loeren. Denken daarbij terug aan hoe jouw den zaken hebt aangepakt, waarom jouw dat zo hebt gedaan plus watten jouw verschillend zullen kunnen exporteren.

Den filmrolletje laat ene herkenbare situatie zien tussen client plus wijkverpleegkundige plus helpt wegens ie gesprek tussen collega’s te stichten. Ingevolge ter gesprek te gaan met collega’s schenkkan er totdat nieuwe inzichten wordt gekomen wegens den relatie met den client te verbeteren.

Den filmrolletje is publiek plus iedereen schenkkan den filmrolletje Elza loeren, maar ie heeft welnu watten proloog nodig. Wegens ie wasgoed te toestaan werken hebben wij ene veel tips op ene rij gezet. 

Lees hier den tips plus bekijk den filmrolletje