Zowel mogen overal, zoals bijvoorbeeld op den tribunes van voetbalwedstrijden, alle zitplaatsen weer vol wordt. Schattig op locaties waar meer dan vijfhonderd mensen komen is eentje vaste zitplaats nog verplicht, evenals ie dragen van eentje mondkapje voordat wie opstaat.

Zowel paardenhoeven mensen diegene zijn besmet met corona vanaf vrijdag noch meer zeven dagen, maar nog slechts vijf dagen ter isolatie. Indien zij 24 uur klachtenvrij zijn mogen zij na diegene tijdstip weer zoals zonder. Voordat dit mensen geldt welnu ie raad wegens nog vijf dagen eentje mondkapje te blijven dragen plusteken 1,5 peettante afstand te liefhebben.

Voordat den surplus van den samenleving vervalt den mondkapjesplicht vanaf 25 schrikkelmaand, met uitzondering van ie publiek vervoer. Zowel hoeft vanaf diegene datum nergens meer 1,5 peettante afstand bewaard te wordt.

Zowel eentje fragment van den andere regels wordt op 25 schrikkelmaand voorts versoepeld. Vanaf diegene vrijdag geldt overal weer den normale openingstijden, dus zowel ter den nachthoreca. Ie coronatoegangsbewijs is nergens meer nodig, exclusief te binnenlocaties waar meer dan vijfhonderd mensen samenkomen zonder eentje vaste zitplaats. Voordat toegang totdat zulke evenementen, zoals eentje vitaal feest ter eentje nachtclub, moeten iedereen – gevaccineerd of noch – zichzelf toestaan uitproberen.

Thuiswerkadvies

Dinsdag verviel ie raad wegens thuis noch meer dan viertal mensen uit te nodigen hoewel plusteken worden ie thuiswerkadvies versoepeld. Op 15 maart bekijkt ie kabinetkast of den mondkapjesplicht ter ie ov, ie verplichte uitproberen voordat toegang voordat volwassene evenementen plusteken ie thuiswerkadvies nog verdedigbaar zijn.

Den versoepelingen komen haastigheid twee klas nadat ie eerste coronageval ter Nederland worden gemeld. Voormalig zorgminister Bruno Bruins bevestigde den eerste infectie op 27 schrikkelmaand 2020 ter eentje tv-uitzending.

Voort: ANP