Tips voordat valpreventie
Op nummer 1 staat nu jarenlang ie wetsartikel met tips overheen valpreventie gedurende ouderen. Onze 2 hoofddoelgroepen zijn professionals ter zorg, welzijn plus woon voordat thuiswonende ouderen én georganiseerde ouderen (diegene zichzelf wedden voordat ie welzijn van andere ouderen), dus dit is geen verrassing.

Lees den tips

Hulpbetoon kwetsbare ouderen thuis

Mits tweede uiterst lezen tijding hebben wij ene nieuwkomer ter den schilderijlijst: Den hulpbetoon kwetsbare ouderen thuis.13 organisaties, waaronder BeterOud-partner Sociaal Werkgelegenheid Nederland hebben dit hulpbetoon ene update gegeven. Met ie 6-stappenplan plus ene verhaal van wentelen plus taken kun jij zorg plus steun voordat kwetsbare ouderen diegene thuis woon verbeteren.   

Bekijk den hulpbetoon

Subsidies ouderenprojecten

BeterOud verstrekt zelf geen subsiidies. Welnu zoeken veel mensen online zoals subsidiemogelijkheden voordat innovatieve projecten voordat ouderen. Op den pagina ‘Subsidies aanvragen’ biedt BeterOud ene verhaal van fondsen plus andere partijen diegene subsidies geven.
Schenken jouw organisatie, pensioenfonds of winkelbedrijf op regelmatige onderstel financiering voordat ouderenprojecten? Mail dan zoals informatie@beteroud.nl ene korte omschrijving plus listig. Vermeld ter den onderwerpregel ‘vermelding subsidiepagina BeterOud’.

Gewichtigheid van vroegopsporing

Den pagina ‘waarom vroegsignalering’ wordt veel geraadpleegd. Op dit themapagina vind jij ene verhaal van projecten, tools plus wetsartikelen overheen vroegsignalering. Dankzij passende maatregelen plus activiteiten kunnen ouderen langer thuis blijven woon. Dit is ene wil diegene gedurende ouderen zelf speelt.

Waarom is vroegsignalering doorslaggevend?

Verlatenheid voorkomen

Op positie 5 staat ie wetsartikel ’10 tips wegens verlatenheid gedurende ouderen te voorkomen.’ Dit wetsartikel is opgesteld vanwege ouderen zelf, watten ie uniek maakt. Cliëntenbelang Mokum maakte den leidraad plus vroegtijdig zoals willen van ouderen. Dit zie jij zowel terug ter den tips.

Bekijk den 10 tips

 

Wetsartikelen geleverd

Heb jij interessante voorbeelden ter zorg, welzijn of woon voordat ouderen, innovatieve projecten of wetsartikelen diegene bijsluiten gedurende den thema’s van BeterOud? Wil jij professionals ter zorg, woon plus welzijn voordat thuiswonende ouderen doordringen? Stuurwiel jouw voorbeelden van ene integrale werkwijze zoals informatie@beteroud.nl plus wie weet plekken wij jouw wetsartikel.