Zuigeling’s met geelzucht paardenhoeven noch standaard meer op den Neonatale Intensive Care Unit (NICU) van ie Maasstad Ziekenhuis behandeld te wordt. Zij mogen zowel zoals stulp met eentje coconmatras genaamd ‘BiliCocoon’ dat blauw licht afgeeft. Dit blauwe licht, fototherapie, breekt ie te veel aan bilirubine te ie bloed be. Ie Maasstad Ziekenhuis is ie eerste ziekenhuis te den regio Rotterdam diegene thuisbehandeling van geelzucht mogelijk maakt. Dit meldt ie Maasstad Ziekenhuis. 

 Zuigeling’s met geelzucht hebben te veel bilirubine te hun bloed. Eentje speciaal licht zorgt ervoor dat ie gehalte aan biribuline lager wordt plusteken den gele kleur uiteindelijk verdwijnt. Normaal gesproken bieden uitsluitend ziekenhuizen diegene treatment aan, maar er zijn tegenwoordig zowel opties voordat thuisbehandeling voordat zuigeling’s diegene zoals stulp mogen. Ter ie Maasstad Ziekenhuis is dat den BiliCocoon. Zuigeling’s wordt te eentje coconmatras gewikkeld dat voortdurend blauw licht afgeeft. Eentje verpleger van ie ziekenhuis komt iedere dag via wegens den waarden te nakijken. Erbij den juiste bilirubinewaarde, schenkkan den fototherapie uitvallen. 

Vanwege: Nationale Zorggids