Ie initiatiefwetsvoorstel van GroenLinks plusteken Pvda wegens den abortuspil vacant te maken via den huisarts, krijgt nu zowel bijval van D66. Zowel dit partij wil dat dit pil op eentje laagdrempeligere plek verkrijgbaar komt dan ter ie ziekenhuis of den abortuskliniek. Ie wetsvoorstel staat dit week centraal ter eentje Kamerdebat overheen den abortuswet. Dit meldt LINDA.NL. 

Vrouwen diegene ongewild zwanger zijn, kunnen den abortuspil gewoontes indien zij nog geen negen weken zwanger zijn. “Den abortuspil is eentje effectieve plusteken veilige treatment. Met dit wet maken wij zorg voordat vrouwen ter eentje noodsituatie voort eentje ongewenste zwangerschap huis toegankelijk plusteken bereikbaar, zowel voordat vrouwen diegene noch ter den buurt van eentje kliniek woon of diegene veeleer binnentreden erop eentje medicus diegene zij ofschoon weten”, aldus D66.

Doorheen: Nationale Zorggids