Op vrijdag 25 schrikkelmaand 2022 verstrekken wethouder Tirtsa Kamstra ie startsein voordat eentje crossfit-training van eentje menigte jongeren ter Den Hagen Vianen.

Op vrijdag 25 schrikkelmaand 2022 verstrekken wethouder Tirtsa Kamstra ie startsein voordat eentje crossfit-training van eentje menigte jongeren ter Den Hagen Vianen. Met dit eerste training neemt den menigte eentje crossfittoestel ter gewoonte. Zij zien eentje wil ter vervulling gaan: Zonder bewegen plusteken trainen ter den geur. Vijfheerenlanden grijpt dit uur zowel aan mits start van den contact onder Jongeren op Gezondheidsbevorderend Gewicht (JOGG).

Wijkplan Den Hagen

Den gemeente Vijfheerenlanden heeft regelmatig overleg met den jeugdigheid ter Den Hagen. Dit is eentje onderdeel van ie Wijkplan Den Hagen. Met dit project werkt den gemeente met inwoners plusteken organisaties ter den wijk aan eentje veilige, gezellige plusteken gezonde woonomgeving. Tijdens overleggen overheen eentje voorheen toegezegde hangplek gaven bewoners plusteken jongeren aan veeleer eentje sporttoestel ter den buurt te hebben. Den gemeente heeft geluisterd plusteken den plannen aarden. Ie Uitgestrekte Geusplein vormt ie hart van den wijk plusteken is dus den aangewezen plek wegens iedereen uit te dagen wegens te bewegen. Den jongeren pakken dit uitdaging op! Zij organiseren samen met buurtwerk plusteken den opbouwwerker activiteiten wegens den bewoners ter gebaar te krijgen.

Vijfheerenlanden JOGG-gemeente

Den eerste training op ie nieuwe toestel is zowel den start van den gemeente Vijfheerenlanden mits JOGG-gemeente. Eentje JOGG-gemeente werkt samen met onderwijs, peuterspeelplaats, sport plusteken zakenwereld aan eentje gezonde leefstijl voordat jongeren. Met dit integrale plusteken gezamenlijke methode zetwerk wij onzerzijds ter wegens den milieu van alle nageslacht totdat 19 klas ter Vijfheerenlanden gezondheidsbevorderend te maken. Dus thuis, op schoolgebouw, onder den verenigingen maar zowel zonder. Plusteken sporten ter den geur is eentje mooie start! Meer weten overheen den JOGG- methode? Kijk dan op www.jogg.nl.