Bekijk voordat den actuele inlichting plusteken recente maatregelen den website van het RIVM.

Ouderen zijn kwetsbaar

Ouderen (70+) plusteken mensen met ene chronische beklacht zijn toegevoegd vatbaar voordat ie coronavirus. Er wordt daarom aangeraden wegens zoveel mogelijk hierbinnen te blijven plusteken minstens 1,5 peettante afstand te vasthouden. Om dit maatregelen hebben ouderen minder voeling plusteken dus minder waarschijnlijkheid wegens ie coronavirus op te stappen. Daarentegen hebben ouderen zo meer waarschijnlijkheid op verlatenheid omdat zij minder ter voeling zijn met huisgezin/vrienden plusteken minder visite krijgen.

Wanneer risicogroep voordat coronavirus?

Mensen van daarboven den 70 vallen dus ongeacht hun lichamelijke vorm hierbinnen den risicogroep, maar zij zijn noch den enige. Volgens ie RIVM behorend zowel mensen met den volgende emoties totdat dit menigte:

 • Afwijkingen plusteken functiestoornissen van den luchtwegen plusteken longen (denken aan astma)
 • Chronische hartaandoeningen
 • Suikerziekte mellitus (suikerziekte)
 • Ernstige nieraandoeningen diegene leiden totdat dialyse of niertransplantatie
 • Verminderde weerstand tegen infecties

  • voort medicatie voordat auto-immuunziekten
  • na orgaantransplantatie
  • onder hematologische emoties (bloedziekten)
  • onder ingeboren of op latere ouderdom ontstane afweerstoornissen waarvoor treatment nodig is
  • onder chemotherapie plusteken/of bestraling onder kankerpatiënten

 • Ene hiv-infectie. Dit hoeft noch immer ie geval te zijn. Den behandelend medicus schenkkan hier uitsluitsel overheen geven.

Daarnaast willen mensen diegene recent ene operatie hebben ondergaan of veel overgewicht hebben zowel oppassen. Zowel zij behorend totdat den risicogroep.

Adviezen voordat ouderen tijdens coronacrisis

Op den flyer staan ongeacht algemene adviezen rond ie coronavirus, speciale adviezen voordat ouderen. Hoe blijf jou op ene veilige wijze ter voeling? Plusteken watten schenkkan jou mits oudere toegevoegd doet?

Bekijk plusteken fragment den flyer

Bekijk voordat den actuele inlichting plusteken recente maatregelen den website van het RIVM.

Telefoonlijn voordat vragen ouderen

Voordat ouderen diegene vragen hebben overheen ie coronavirus, is den Ouderen-Infolijn met telefoonnummer 030-3400600 opengesteld. Den streep is zowel bedoeld voordat ene luisterend oor. 

Den streep is bereikbaar van maandag totdat plusteken met vrijdag van 9.00 totdat 17.00 uur.

Zojuist nu is ie fundamenteel dat wij, met alle beperkende maatregelen, er voordat zorgen welnu verbonden te blijven met elkander, zodat niemand zichzelf louter hoeft te voelen. Blijf terugkijken zoals elkander.

Meer inlichting