Mensen diegene ie coronavirus te twijfel voorttrekken zijn zowel woensdagavond mits donderdagochtend vaccinatielocaties van den GGD te ie Limburgse Heerlen binnengedrongen. Zij beschuldigden den medewerkers van moord plusteken genocide plusteken er is ene “klein handgemeen” geweest, zegt ene woordvoerder van den regionale gezondheidsdienst.

Mededeling

Den GGD Zuid-Limburg heeft mededeling te den politie gedaan. “Wij staan hier voordat den onderdaan, plusteken noch wegens onzerzijds uit te toestaan maken voordat moordenaar. Wij werken alhoewel twee schooljaar non-stop wegens te zorgen dat wij den pandemie te lijf gaan. Iedereen mogen demonstreren, maar welnu binnenshuis den perken. Jij komt noch binnenstormen wegens mensen met woorden plusteken lichamelijk te lijf te gaan.”

Den bewaking te den GGD-locaties wordt voorlopig opgevoerd. Daarnaast rijdt den politie vaker via wegens ene oogje te ie zeil te vasthouden. (ANP)