Den coronamaatregelen wordt stoer versoepeld te den samenleving, maar Radboudumc laat weten dit te ie ziekenhuis nog noch te exporteren. “Omdat wij onze kwetsbare patiënten willen beschermen plusteken uitval van zorgmedewerkers willen voorkomen, versoepelen wij hierbinnen den patiëntenzorgomgeving van ie Radboudumc (nog) noch”, aldus ie ziekenhuis.

Zo blijft den anderhalve peettante, moeten iedereen vanaf 9 klas eentje mondneusmasker op plusteken komen patiënten te principe louter zoals eentje akkoord op den polikliniek. Zowel mogen opgenomen patiënten maximaal twee gas vanaf dag ontvangen, willen patiënten zonder klachten eentje standaard coronatest exporteren plusteken blijft Radboudumc tijdens den ingang gezondheidsvragen stellen.

Geen willekeurige plek

“Hoewel wij allen vrolijk zijn dat er langzaamaan meer vermag, is ie vitaal wegens te realiseren dat eentje ziekenhuis zoals ie Radboudumc geen willekeurige plek is te den samenleving”, schrijft ie ziekenhuis. “Kloppend kwetsbare patiënten exporteren eentje beroep op onze zorg plusteken op onze verantwoordelijkheid wegens diegene zorg te eentje zo veilig mogelijke omtrek te bieden. Kwetsbare patiënten mogen dat zowel van onzerzijds vooruitzien.”