“Onzerzijds recente raad overheen zingeving heeft spontaan veel meer urgentie gekregen”, signaleert Elisabeth. “Zingeving is ene actueel thema word. Wij wordt allen teruggeworpen op onszelf, willen zelf onze bezigheden zoeken plus hebben veel meer tijdstip voordat weerspiegeling.


Watten is zinvol?


Onze actieradius is kleiner plus onze contacten hebben ene andere vorm plus inhoud gekregen. Gesprekken hebben nu vaker ene andere dimensie. Wij vragen onzerzijds noodgedwongen veel meer ge watten zinvol ter onzerzijds leven. Wij denken veel meer na overheen onze laatste levensfase plus vragen onzerzijds ge of alles watten vermag zowel wenselijk is.

Samengevat: corona zorgt voordat ene ongevraagde spoedcursus ter ie vader wordt. Ik opeenstapeling dat den goede elementen van dit tijdsperiode zowel na den keerpunt ene vertrouwd percentage van onzerzijds leven blijven. Zij kunnen namelijk ene goede voorbereiding zijn op waardig vader wordt.”


Adviesrapport Raad van Ouderen


Ter ie rapport staan 12 adviezen overheen hoe jou zingevingsvragen plus -activiteiten laagdrempeliger plus toegankelijk kunt maken, zodat ouderen zichzelf echt minder eenzaam voelen.


Lees den adviezen