Na eentje corona-besmetting kun jou nog langdurig klachten vasthouden, zoals uitputting. Maar uit wetenschappelijk research blijkt dat zowel eentje burn-out ie gevolg vermag zijn van corona. Den treatment vereist eentje integrale multidisciplinaire werkmethode. Hierbij ligt den focus op zowel ie fysieke mits mentale facet. Bewegen wordt mits middel plus mikpunt ingezet, gekoppeld aan psycho-educatie ter groepsverband, coachende gesprekken plus individuele gesprekken erbij eentje psycholoog. Dit werkmethode levert, bewezen, eentje gewenst resultaat. Ie is vitaal tijdig psychische klachten te thuisbrengen na eentje corona-besmetting zodat eentje treatment zowel op tijdstip volgt plus ernstig psychische leed vermag wordt voorkomen.

Kannick biedt werkster met ie programma Actief herstel intensief. Actief reparatie intensief is ontwikkeld voordat werknemers diegene verzuimen wegens vermoeidheidsklachten, overspannenheid of burn-out waarbij zowel eentje fysieke component eentje rol speelt. Met aanhoudende klachten na eentje coronabesmetting (long covid) of andere gezondheidsklachten waar geen msr-indicatie voordat is kun jou zowel erbij Kannick terecht.

 

Put: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8575665/?utm_source=Other&utm_medium=rss&utm_content=1tObSykPNCPu0aSMMimWWMMHlW-wSIj3zH1f1s8T3t3bucaY8_&ff=20211115141816&v=2.15.0