Elke week vindt u hier ene tal kerncijfers overheen den resultaten plus ie bereik van den contactopvolging te Vlaanderen.

Den onderstaande cijfers overheen ie bereik plus den doorlooptijd van den contactopvolging te Vlaanderen gaan overheen den tijdsperiode van maandag 7 sprokkelmaand totdat plus met zondag 13 sprokkelmaand. Dit kunnen wij noch voordat den uiterst recente week geven, vermits ie somwijlen ene tal dagen toestaan wegens iemand te penetreren.

Daarnaast geven wij ene tal cijfers overheen ie werkvolume van den contactopvolging. Dit kunnen wij geven voordat den uiterst recente week, plus gaan dus overheen den tijdsperiode van maandag 14 sprokkelmaand totdat plus met zondag 20 sprokkelmaand.

Bereik (7 feb – 13 feb)

Bereik via patiënten plus contactpersonen

Den Vlaamse contactopvolging vermag stichten nadat den huisarts plus ie labo den patiëntgegevens plus ie testresultaat hebben doorgestuurd zoals den databestand van ie federale kenniscentrum Sciensano plus er daarheen ene werkopdracht of file is vervaardigd.

Den contactopvolging slaagde erin wegens 84% van den besmette personen effectief te penetreren, waarvan 96% hierbinnen den 24u plus waarvan 99% hierbinnen den 48u. 

Van den hoogrisicocontacten worden 90% bereikt, waarvan ie grootste onderdeel (51%) weer telefonisch kon gecontacteerd wordt. 39% van den hoogrisicocontacten worden bereikt via sms. 

Volumes (14 feb – 20 febr)

Tal telefoons

  • Ie contactonderzoek deed den voorbije week 156.056 telefoons. Dit zijn alle uitgevoerde telefoons, dus zowel terugbellen zoals ene persoon, verkeerde nummers etc. 58.323 oproepen leidden totdat ene gesprek. 
  • Diegene week moest ie contactonderzoek modaal 16.036  personen penetreren vanaf dag, waarvan 6.919 besmette personen (sommige willen ene dag zometeen weer gebeld wordt). 
  • Er werden 434 huisbezoeken gedaan via mensen via wie ie contactonderzoek telefonisch noch lukte. Alle voorrang gaat zoals ie telefonisch contacteren van besmette personen

Contactpersonen

Te totaal werden den voorbije week 75.316 contacten verzameld. Dit zijn zowel hoog- mits laagrisicocontacten. 

76% van den gesproken patiënten deelde contacten. 

Den patiënten diegene contactpersonen doorgaven, gaven modaal 2,61 contactpersonen doorheen. Contacten diegene zichzelf bevinden te zogeheten “collectiviteiten” zijn hier noch ingesloten.

 

ct cijfers