Judith Coster is communicatieprofessional plusteken sinds 2016 Vice Voorzitter Corporate Communications tijdens KLM. Voordien wasgoed zij actief tijdens ie CBR, Alliander plusteken Rabobank. “Alzheimer Nederland begeeft zichzelf ter eentje vitaal, ingewikkeld én interessant sportgebouw”, zegt zij ter eentje nieuwsbericht. “Goede communicatie, maar zowel kennisoverdracht plusteken samenspraak met alle verschillende stakeholders, is cruciaal. Den reputatie van eentje organisatie is kwetsbaar. Dat geldt zowel voordat bedrijven mits voordat stichtingen met eentje belangrijke maatschappelijke rol. Den fundament van ie welslagen van Alzheimer Nederland ligt ter ie vertrouwen dat mensen geven aan Alzheimer Nederland. Ik ben er trots op dat ik daarginds mits toezichthouder eentje steentje aan vermag meebetalen.” 

Veroudering

Shequita Kalloe is piemel raad van bestuur van Argos Zorggroep. Voordien wasgoed zij directeur tijdens Yulius plusteken directeur zorg tijdens Kwintes. Ter 2020 maakte zij den overstap zoals den ouderenzorg. “Dat wasgoed eentje bewuste smaak. Den impact van den ouderenzorg op ie leven van eentje persoon plusteken zijn naasten is vitaal. Ie gaat wegens langdurige zorg diegene den persoonlijke levenssfeer van mensen intens raakt. Zowel ter mijn subjectief leven mits ter ie werkgelegenheid heb ik waargenomen hoe ingrijpend plusteken ontwrichtend dementie vermag zijn voordat den persoon zelf, maar zeker zowel voordat den naasten. Met den veroudering zou ie veel mensen met dementie stijgen. Ontwikkelingen zijn nodig wegens goede zorg aan reeds dit mensen te kunnen bieden, intramuraal maar vooral zowel ter den thuissituatie.”

Rvt Alzheimer Nederland

Den raad van toezicht van Alzheimer Nederland bestaat voorts uit Liesbeth Spies (voorzitter), Frans Spijkers, Vincent van greneboom Boogert plusteken Valery Lemmens.