Ie commerciële coronatestbedrijf HealthCheckCenter schiet den testcampagne van den GGD noch te poetsvrouw. Den antigeentesten diegene daarvoor willen wordt tweedehands, zijn “noch solide toereikend. Dan zorg jouw voordat schijnveiligheid plus blijft ie dweilen met den waterkraan open. Ie is medisch-ethisch onverantwoord, hier gaan wij noch aan meewerken”, zegt ene woordvoerder van ie handelsbedrijf.

Sneltesten

Volgens den woordvoerder zijn den gebruikte sneltesten 65 procent solide. “Indien jouw honderdtal mensen test, wordt ie coronavirus honingbij 65 van hoen aangetoond, terwijl den andere 35 zowel besmet kunnen zijn. Wij pleiten voordat PCR-testen. Diegene zijn 99,999 procent solide plus den prijs is idem. Den uitsluitsel toestaan dolletjes iets langer.”

PCR-testen

HealthCheckCenter heeft meer dan 120 testlocaties te ie hele land, van Mokum totdat Maastricht plus van Bergen op Zoom totdat Verrassend-Mokum. Den organisatie voert PCR-testen uit, maar zowel antigeentesten voordat Toetsen voordat Toegang. “Onder protest”, aldus den woordvoerder. “Wij zagen dat dit vorig schooljaar nodig wasgoed wegens meer vrijheden te krijgen, maar wij vonden dat ie noch den juiste wijze wasgoed. Jij vecht met inferieure wapens, ie wasgoed ene zinloos idee. Veeleer overtuigen wij den overheid wegens overheen te stappen op PCR-testen hiervoor.”

GGD

GGD GHOR Nederland laat te ene reactie weten: “Ie is beroemd dat antigeentesten iets minder solide zijn dan PCR-testen, maar zij zijn goedgekeurd ingevolge ie RIVM. Dan kunnen wij ermee gaan werken, ie is den inherent voorliefde van HealthCheckCenter wegens noch mee te doet.”

Maximum

Den GGD’plus zitten aan hun maximum. Den gezondheidsdiensten uitproberen vrijwel 150.000 mensen vanaf dag plus zijn noch te staat wegens meer mensen te uitproberen, omdat laboratoria noch den ruimte hebben wegens nog meer PCR-testmonsters te analyseren. Daarom bieden commerciële testers vanaf staart dit week poetsvrouw met den andere wijze van uitproberen. Den Stichting Open Nederland, den organisatie achter den toegangstesten, is nu aan ie inventariseren welke testbedrijven willen promoten. (ANP)