Ie ingewikkeld ligt op loopafstand van den mooi gemeente Velp te den buurt van Arnhem plusteken bestaat uit twee geschakelde woonzorggebouwen met opgeteld eentje oppervlakte van 2.600 vierkante peettante. Er zijn 48 wooneenheden voordat cliënten met eentje psychische of somatische restrictie.

Energielabel A+++

Op den webpagina staat voorts eentje appart kantoorgebouw met eentje beveiligde fietsenstalling waar laadpalen voordat elektrische wielrijden voorzien zijn. Ie ingewikkeld heeft eentje energielabel van niveau A+++ voordat den woonzorggebouwen plusteken van niveau A voordat ie kantoorgebouw.

Diversifiëren

“Den verwerving van dit duurzaam ingewikkeld te Nederland, dat dateert van 2015 plusteken waar gepersonaliseerde zorg aan personen met eentje restrictie wordt aangeboden, sluit volledig aan via onze tactiek diegene bestaat uit den zorgvastgoedportefeuille te diversifiëren met den verwerving van kwalitatieve zorggebouwen” , zegt Cofinimmo-ceo Jean-Pierre Hanin te eentje persbericht.

Kosteloos Online Event: Zorg plusteken Vastgoed

Te dit online event op 22 maart voorleggen zowel vastgoedexperts indien zorgorganisaties hun vertelsel, den uitdagingen plusteken werkwijze op ie landstreek van vernieuwende woon- plusteken zorgconcepten: Klik hier voordat meer inlichting plusteken aanmelding.