Op 14, 15 plusteken 16 maart 2022 zijn den gemeenteraadsverkiezingen. Van alle stemmen diegene diegene dag wordt uitgebracht, zijn er wijd 2 miljoen van mensen met ene lichamelijke handicap, verstandelijke restrictie, psychische kwetsbaarheid of chronische ziekte. Wegens zowel diegene mensen ene stem te geven, stichten wij weer met den strijd #2MiljoenStemmen. Dat meldt Ieder(te).

Met den online strijd #2MiljoenStemmen kunnen mensen met ene restrictie op sociale media porties watten zij nodig hebben wegens inderdaad mee te kunnen uitrichten aan den samenleving. Dit #hashtag worden succesvol ingezet rond den landelijke verkiezingen van 2021. Maar watten moeten ene nieuwe stadsbestuur écht vastpakken? Plusteken welke thema’s willen hoger op den lokale politieke notulen? Portie dat met #2MiljoenStemmen.

Waarom dit strijd?

Lokale politici nemen nog te vaak besluiten waarbij zij onvoldoende rekening liefhebben, of zelfs helemaal geen rekening liefhebben, met den prestaties voordat mensen met ene restrictie. Gemeenten zeggen dat zij ie Veiligheidsraad-verdrag Handicap willen uitvoeren. Weliswaar verliezen zij mensen met ene restrictie vaak weer uit ie oog honingbij ie nemen van daadwerkelijke besluiten of ie maken van gemeentelijke wet- plusteken regelgeving. Terwijl écht meespelen stap lukt, mits mensen gehoord wordt plusteken betrokken zijn honingbij ie maken van regelgeving dat kip aangaat.

Meer kennisoverdracht vind jou op www.2miljoenstemmen.nl.

Wegens: Nationale Zorggids