Ie research vindt positie ter samenwerkingsverband met Anjet van Dijken. Zij is onderzoekschrijver van diverse broers- plusteken zussenboeken. Den vervaardiging is ter handen van Metropolisfilm diegene voorheen den serious games ‘Jij & Ik’ plusteken ‘Zie Jou Welnu’ maakte. Tussentijds is er ofschoon eentje ongetwijfeld ‘Brussenpanel’ (broertjes plusteken zusjes, 6-10 klas) betrokken erop den ontwikkeling van den spel.

Waarom dit spel?

Mikpunt van den spel is wegens ie welzijn van brussen te verbeteren.  Om hun te permitteren geoefend dat zij noch den enige zijn plusteken voort belangrijke vaardigheden ter ie omgaan met gedenken plusteken gevoelens te uitbouwen. Denken bijvoorbeeld aan ie waarnemen plusteken hanteren van den inherent limieten, opkomen voordat zichzelf, plusteken ie vragen plusteken ontvangen van steunpilaar uit den vorm.

Ontmoet den Broedels!

Ie spel speelt zichzelf overheen ter eentje fantasiewereld waarin den ‘Broedels’ centraal staan. Hierin maakt ie zuigeling via verschillende levels herkenbare situaties indien brus mee. Te den spel komen acht thema’s aan bod diegene den kwaliteit van leven van brussen verbeteren (Moyson & Roeyers, 2012). Zij staan zowel ter ie Gebroeders plusteken Zussenboek van Anjet van Dijken beschreven.

Brusjes gezocht

Indien ter den lentetijd van 2022 ie spel helemaal klaar is, zijn er veel brusjes nodig wegens mee te tenuitvoerleggen aan ie research plusteken wegens ie spel te spelen. Weet jouw brusjes diegene hieraan mee willen tenuitvoerleggen of wil jouw op eentje andere wijze meedenken of dit bewering verspreiden, neem dan voeling op met Linda Veerman.

Plus vooral… spread the news!