Den Thuismeten app wordt reeds langere tijdstip voort ie Bravis ziekenhuis ingezet. Onder andere voordat patiënten diegene lijden aan COPD, hartfalen, COVID-19 plus (zwangerschaps)hypertensie. Om den app nu zowel beschikbaar te stellen voordat vrouwen met zwangerschapsdiabetes zet ie ziekenhuis eentje volgende stap ter den transitie van den zorgverlening, waarbij e-health plus zorg dichtbij stulp twee belangrijke speerpunten zijn.

Voorheen moesten vrouwen met zwangerschapsdiabetes handmatig eentje pennen dagboekje invulling waarin zij den meetresultaten bijhielden. Eentje keer vanaf week werden diegene meetresultaten dan vanaf mail of telefonisch doorgegeven aan den diabetesverpleegkundige.

Thuis meten plus controle op afstand

Vrouwen met zwangerschapsdiabetes diegene den Thuismeten app gaan tradities, voeren ter den app glucosewaarden ter plus, indien van toepassing, den gebruikte insuline. Diegene gegevens wordt vervolgens digitaal plus rechtstreeks zoals den diabetesverpleegkundigen gestuurd, plus noch, zoals ter ie verleden, stap enkele dagen zometeen.

Wanneer den meetresultaten veelvuldig afwijkende waarden toestaan zien, dan ontvangen den diabetesverpleegkundigen daarvan moeiteloos eentje melding. Zij kunnen dan meteen daad ondernemen plus den patiënt contacteren voordat mogelijk te nemen vervolgstappen. Dat schenkkan bijvoorbeeld ie afstemmen van den medicatie zijn. Dankzij den Thuismeten app schenkkan nu veel vroeger op veranderende meetwaarden ingespeeld wordt.

Meer zicht op zwangerschapsdiabetes

Den Thuismeten app is onderdeel van Bravis Huis Thuis. Voordat den patiënt betekent ie ongeacht den reeds genoemde voordelen dat zij voordat monitoring plus nacontroles minder vaak zoals ie ziekenhuis paardenhoeven te komen. Voordat den zorgverleners betekent ie dat zij meer inzicht hebben ter den gezondheidstoestand van den patiënt, waardoor op ie juiste uur zorg verleend schenkkan wordt.

Daarnaast biedt ie voordat den patiënt inzicht ter zijn inherent ziekte, waardoor patiënten ter toenemende mate zelf (indien mogelijk) leren bijsturen. Zo liefhebben zij zelf den regie overheen hun gezondheid plus zijn zij weliswaar verzekerd van dezelfde kwaliteit van zorg.

Openingsmanifestatie 2022

Wilt u op 09 mei 2022 zowel zoals den ICT&health Openingsmanifestatie?
Entreekaarten zijn kosteloos maar op is écht op! Dus wacht noch plus meld u snel aan.