Er wasgoed ter eerste instantie te weinig oog voordat den zorg ter verpleeghuizen plusteken ter mensen thuis, dat is watten ActiZ betreft den belangrijkste gevolgtrekking van ie eerste rapport van den Onderzoeksraad voordat Veiligheid zoals den crisisaanpak van Covid-19. Den branchevereniging deelt plusteken herkent diegene gevolgtrekking overheen den allereerste stadium van den crisisaanpak helaas. “Indien ActiZ hebben wij nu vroegtijdig ter den laagconjunctuur ie ministerie gewezen op den schrijnende situaties ter verpleeghuizen plusteken ie tekort aan beschermingsmiddelen plusteken uitproberen, maar daarginds is noch onmiddellijk publiek aan gegeven”, stelt Mireille den Wee, voorzitter van den ActiZ kerngroep Woon plusteken Zorg. Dit meldt ActiZ. 

ActiZ gaf ter samenwerkingsverband met beroepsverenigingen Verenso plusteken V&Veiligheidsraad plusteken brancheorganisatie Zorgthuisnl ter juni 2020 nu eerste geleerde lessen mee aan ie ministerie van Volksgezondheid plusteken den Tweede Ruimte. Den belangrijkste slotbeschouwingen plusteken aanbevelingen erin, komen overeen met den bevindingen van den Onderzoeksraad voordat Veiligheid (OVV). Den tweedeling diegene den crisisaanpak kende tussen cure plusteken care, wasgoed er ter den praktijk van ie virus noch.

Zoals den hele zorg loeren

Den sector wasgoed ter beeld ter ie ministerie plusteken den Tweede Ruimte, maar worden schrede straks ter ie OMT vertegenwoordigen. Zorgorganisaties zochten ter den tussentijd nu welnu den samenwerkingsverband met veiligheidsregio’s, ziekenhuizen, huisartsen plusteken andere zorgorganisaties. Den belangrijkste onderricht diegene is geleerd: kijk zoals den hele zorg ter ene crisisaanpak. Jouw moeten ie met elkander verrichten. 

Bezoekersregeling

Den sector ging snel aan den slag wegens maatwerk te bieden voordat bewoners ter verpleeghuizen na ie conclusie van den minister wegens verpleeghuizen te sluiten voordat visite. Den hulpbetoon diegene volgde, wasgoed uniek ter Europa. Plus heeft eraan bijgedragen dat mensen hierbinnen plusteken buitenshuis den verpleeghuizen met elkander ter voeling konden blijven. Den tijdelijke sluiting van verpleeghuizen voordat visite is volgens ActiZ ie absolute dieptepunt ter den coronacrisis. 

Omvangrijke druk op den thuis- plusteken verpleeghuiszorg

Corona is er nog steevast plusteken zowel thuiszorgmedewerkers plusteken medewerkers ter verpleeghuizen geoefend omvangrijke druk. “Ie ziekteverzuim is onge schel plusteken ie is elke dag ene puzzel wegens cliënten passende zorg te kunnen bieden. Vanwege den sturing op ziekenhuiscijfers is dat voordat ie omvangrijke publiek onvoldoende beroemd”, aldus Den Wee. ActiZ is opgewekt dat Nederland versoepelt, maar vindt ie zowel synoniem wegens ie effect op den besmettingen te zien plusteken ie wellicht nog hogere ziekteverzuim onder personeel.

“Den Onderzoeksraad toont aan dat den zorg ter Nederland ene winkelketen is. Op dit uur lijkt den zorg ter den wijk den zwakste schalm diegene veel zeggenschap heeft op den hele winkelketen, ie is relevant jij dat te realiseren plusteken rekening mee te liefhebben”, concludeert Den Wee.

Vanwege: Nationale Zorggids