Bekijk kerstactiviteiten

Zo start omroepvereniging Max vanaf maandag 30 maart elke werkdag ie MAX Ouderenjournaal. Ie nieuwe programma richt zichzelf op positief, hoopvol, leerrijk plus inspirerend nieuwsbericht, toegespitst op den situatie van ouderen ter tijden van sociale afstand. MAX Ouderenjournaal is vanaf 30 maart te zien wegens 16.45 uur op NPO1.

Rietje

Er zijn veel muziekconcerten plus theater te luisteren plus te bekijken via internet. Ene twee voorbeelden:

Leer eentje muziekinstrument bespelen:

Natuur
Den natuur komt totdat bloei ter dit mooie lentedagen. Neem eentje kijkje vanuit jouw stulp op dit plekken:

Cultuur

Nu den museums ter veel neerdalen gesloten zijn, bieden zij vaak eentje tour aan wegens vanuit jouw stoel in te loeren. Veel tv-zenders zenden archiefbeelden plus programma’s van vroeger uit. Beluister romans diegene wordt voorgelzen onderbrak schrijvers. Of volg kosteloos eentje online vorming!

Bewegen


Den hele dag stilzitten is voordat niemand terdege. Gelukkig kun jouw ter stulp zowel oefeningen exporteren wegens te blijven bewegen. Bekijk dit beweegtips:

Voeling met geslacht

Er zijn veel hulpmiddelen plus technologie vacant wegens voeling te vasthouden met geslacht plus vrienden. Op den Vilans Hulpmiddelenwijzer staan eentje veel omgangsvormen beschreven:

Ie is dan welnu noch steevast kerst maar er schenkkan welnu steevast eentje kerst mandala tekenen wordt. Hieronder staat den collectie diegene onderbrak mensen steeds groter wordt. Mits jouw wilt printen moeten jouw vooraf op ie icoontje klikken via den onderstaande verbinding zijn zij verkrijgbaar: http://www.mandalakleurplaten.nl/kerstmandalakleurplaten.html

Ie liefst bekijk jouw kunstwerken natuurlijk ter ie re, maar gelukkig zijn er zowel intact veel omgangsvormen wegens thuis van den collectie van ie Mauritshuis te genot. Ontdek ie lieve uit den tijdstip van Rembrandt plus Vermeer thuis op den handelsbank. https://www.mauritshuis.nl/nl-nl/ontdek/mauritshuis-at-home/

Bekijk 100 meesterwerken van ie Rijksmuseum. Leun achterover plus ontdek den geheimen. https://www.rijksmuseum.nl/nl/stories/honderd-meesterwerken

Geniet thuis van hartverwarmende rietje van ie Concertgebouworkest plus ie Jazz Orchestra.
https://www.concertgebouw.nl/livestreams-tijdens-de-feestdagen