Uit den resultaten van den Gezondheidsbevorderend Woon Check blijkt dat ter 79 procent van den gevallen verbeteringen  mogelijk zijn indien ie gaat wegens gezonde lucht ter stulp. Vooral ter den kookplaats kunnen volwassene stappen wordt gezet. Ene meerderheid van den mensen kook op gas plus te ene vierde wordt den afzuiging noch steevast aangezet. Terwijl tijdens ie kokerij schadelijke stoffen vrijkomen, zoals fijnstof plus verbrandingsgassen.

Zowel den slaapkamers zijn voordat vooruitgang vatbaar. 42 procent zegt ter den slaapkamer geen ventilatiesysteem te usances plus 38 procent schenken aan noch met ene raam open te slapen. 5 procent zegt zelfs den ruimte nooit te ventileren. Dat terwijl frisse lucht ter den slaapkamer zorgt voordat meer productiviteit den dag erna plus den mogelijkheid op moeheid vermindert. Zowel blijkt dat 14 procent last heeft van schimmel ter den woon- of slaapkamer, watten slecht is voordat den luchtwegen.

Op zoek zoals meer kennis

Volgens research van TNO voldoet één op den zeven van den onderzochte woningen noch aan den adviesnorm van den Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) voordat ene gezondheidsbevorderend binnenklimaat. Ie bewustzijn hieromtrent is zowel noch zo hooggelegen, concludeerde N-N Bankgebouw vroeger reeds. Daaruit bleek dat haastigheid den tweede zichzelf nog nooit ter ie subject had verdiept plus den kennis overheen den gezondheidseffecten van bijvoorbeeld kokerij op gas plus den co2-concentratie ter den slaapkamer beperkt is. Vanwege den lancering van den Gezondheidsbevorderend Woon Check is er meer interesse voordat ene gezondheidsbevorderend binnenklimaat plus mensen zijn meer op zoek zoals verwittiging.

Praktische tips voordat gezondheidsbevorderend woon

Nationale-Nederlanden Bankgebouw heeft ene tal praktische tips voordat ene gezonde woonhuis: walm noch ter stulp plus beperk ie brandmerken van haardvuur plus kaarsen. Kook noch op gas, zonder goede overbrenging zoals buitenshuis. Wie den potentie heeft, doet er terdege aan wegens overheen te schakelen op elektrisch kokerij. Tijdens ie kokerij moeten den wasemkap steevast aanstaan.

Schimmels ter woon- plus slaapkamers kunnen voorkomen wordt vanwege waterlekkages plus optrekkend vocht vanuit kruipruimtes aan te pakken. Zowel is volgens N-N voorkomen huis dan hersteld: zorg steevast voordat voldoende frisse lucht. Zowel ter ene terdege geïsoleerde woonhuis. Vanwege ene luchtkwaliteitsmeter op te zweven, weten bewoners hoe ie opperen is met fijnstof plus CO-2. Totdat slot adviseert Nationale-Nederlanden Bankgebouw wegens goede luchtfilters te plekken ter den luchttoevoer van ie ventilatiesysteem of luchtreinigers te positie wegens ongezonde lucht te wegdoen. Wie nog meer concrete tips wil, vermag hiervoor terecht op ie podium Gezond Wonen.

Vanwege: Nationale Zorggids