Ondanks veelzijdig verzetsbeweging van den gehele tegenpartij te den Tweede Ruimte, handhaaft den regering den voorgenomen kostenverlaging van € 500 miljoen vanaf 2025 op den jeugdzorg

MIND is ene verzoekschrift gestart ‘Zekering nu met korten op den jeugdzorg.’ Uit ie debat overheen ie regeerakkoord op woensdag 19 januari blijkt dat ie nieuwe regering noch van project is den te ie reageerakkoord opgenomen bezuinigingen van tafel te halen, zelfs noch na ene motie van vrijwel den gehele oppositie. MIND vindt dit onacceptabel. Evenals den plannen wegens ene inherent bijdrage te den jeugdzorg te gaan vragen plusteken den behandelduur te te krimpen. MIND start, mee namens lidorganisatie ExpEx, den verzoekschrift op 21 januari wegens te toestaan zien hoe Nederland hierover denkt. Den verzoekschrift wordt onder andere gesteund ingevolge den Landelijke Huisartsen Vereniging, den Nederlandse ggz, den Samenwerkende GezondheidsFondsen, den Hersenstichting, ie Nederlandse Instituut van Psychologen, den Landelijke Vereniging van vrijgevestigde psychologen & psychotherapeuten, den Nederlandse Vereniging van Pedagogen plusteken Onderwijskundigen, den Federatie Vaktherapeutische Beroepen, AJN Jeugdartsen Nederland, 113 Zelfmoordpreventie plusteken FNO Zorg voordat Kansen.

Ondanks veelzijdig verzetsbeweging van den gehele tegenpartij te den Tweede Ruimte, handhaaft den regering den voorgenomen kostenverlaging van € 500 miljoen vanaf 2025 op den jeugdzorg. Dit 500 miljoen wordt toegevoegd aan den huidige besparingen diegene oplopen totdat € 1 miljard. Ie regering overweegt hierbij zowel ene inherent bijdrage plusteken inname van den behandelduur. Plus dit te ene tijdstip waarin den behoefte aan jeugdzorg louter maar toeneemt. Uit cijfers van het CBS hebben 380.000 jongeren te den ouderdom totdat 23 klas te den eerste tweede van 2021 jeugdzorg ontvangen. Ie overgrote percentage (89%) ontvangt jeugdhulp. Wij vooruitzien dat den vraag ingevolge ie doorzettingsvermogen van den pandemie louter nog maar zou toenemen.

Volwassene resultaten voordat jongeren te noodtoestand
Wanneer ie regering den plannen doorvoert, komt den toegankelijkheid plusteken den kwaliteit van den zorg ernstig onder druk te staan. Zonet nu den psychische klachten onder jongeren toenemen plusteken den vraag zoals zorg groter wordt. Wegens ie korten van den behandelduur, krijgen jongeren noch den zorg diegene zij nodig hebben. Eentje gedwongen inherent bijdrage maakt den zorg meer bureaucratisch plusteken belemmert den toegang. Gezinnen met minder financiële draagkracht gaan noodgedwongen den zorg mijden. Met alle resultaten van dien. Wij vooruitzien dat wachttijden te den jeugdigheid ggz voorts zullen oplopen watten leidt totdat meer crisissituaties, suïcidaliteit plusteken gedwongen opnames. Meer koters plusteken jongeren zullen opgroeien te onveiligheid plusteken te toenemende mate ernstig psychische lijden.

Wij accepteren dit noch
Wij hebben te Nederland ene enorme vraagstuk wegens den jeugdzorg te verbeteren. Wegens tijdige plusteken passende zorg voordat zuigeling plusteken gezin te realiseren, zullen wij zojuist willen investeren te dit transitie.  MIND is den verzoekschrift ‘Zekering nu met korten op den jeugdzorg’ online gestart via haar webstek www.wijzijnmind.nl. Den verzoekschrift wordt ofschoon ingevolge diverse organisaties gesteund. Den komende weken staat den verzoekschrift voordat iedereen open wegens hem te ondertekenen. Den ondertekende verzoekschrift zullen wij vervolgens dit voorjaar overhandigen aan staatssecretaris Van Ooijen van Jeugdigheid plusteken Preventie.

 


Aanvullende informatie …

Raadpleeg den waterput plusteken/of aanbieder voordat meer inlichting overheen dit uitlating. Nieuwsbericht vermag veranderen, gebreken of onjuistheden omvatten. Lees zowel onze disclaimer plusteken rapporteer a.u.b. berichten, reacties plusteken/of beeld diegene ingaan tegen onze voorwaarden.

Klik op den onderstaande tags voordat relevante berichten, indien dominant …

Naam schepper plusteken/of herschrijven ingevolge: MIND / Marielle van greneboom Berg
Fotograaf of fotobureau: : INGImages
Informatiebron via dit wetsartikel: : MIND
Watten is den URL via dit waterput?: https://wijzijnmind.nl/
Originele waardigheidstitel: Zekering nu met bezuinigingen jeugdzorg
Doelgroep: Zorgprofessionals, Beleidsmakers, Mantelzorgers, Studenten
Datum: 2022-01-21