Bewegen naar elkaar: beweegprojecten voor ouderen

Behoeften van ouderen leidend

Ter opdracht van FNO (programma ‘Meer Veerkracht, Langer Thuis’) onderzochten ie Kenniscentrum Sport plus Vilans watten werkt wegens meer (kwetsbare) ouderen ter voortbeweging te krijgen. Ter den gemeenten Dennenboom Heg, Berg & Dal plus Heumen is ter beeld gebracht watten nodig is wegens den integrale werkmethode op zowel gemeentelijk niveau mits den lokale samenwerkingsverband te versterken.

Den zelfredzaamheid van ouderen is bevorderd doorheen den inzet van den tussenkomst Meer Bewegen voordat Ouderen – Functionele Training (MBvO-FT). Den ervaringen plus behoeften van den ouderen zijn ie uitgangspunt tijdens den projectactiviteiten. Dit publicatie brengt den uitkomsten van ie project ter beeld plus schenken u tips wegens zelf met dit thema aan den slag te gaan ter uw gemeente.

Ontwikkelde kennisproducten

Te ie project zijn trio kennisproducten ontwikkeld diegene meehelpen aan ouderen ter voortbeweging krijgen:

Meer oplezen