Projecten te intact Nederland

Doorheen ie hele land zijn projecten opgezet rondom bewegen plusteken meespelen. Hoe zorg jou ervoor dat projecten bijsluiten honingbij den willen van ouderen? Dat bespraken wij hier nu voordien: Watten werkt honingbij beweegactiviteiten voordat ouderen?

Ter eentje interactieve pdf vind jou projecten diegene zijn opgezet wegens intact Nederland. Doorheen op den projecten te klikken, wordt jou doorgestuurd zoals den websites van den projecten met meer inlichting.

Projecten meespelen plusteken bewegen voordat ouderen

Hoe borg jou projecten voordat ouderen?

Tijdens ie congres ‘Ene nieuwe mensenleven ouderen, Langer Thuis worden te eentje sessie besproken hoe jou projecten ie uitgelezene kunt borgen voordat den lange termijn. Zodat zowel te den toekomst ouderen nog mee kunnen uitrichten aan dit projecten. Lees den tips:

5 tips om je project te borgen

5 tips om projecten te borgen

Aftermovie congres 
Bekijk den video diegene van den online conferentie worden geproduceerd:

https://youtu.be/NIH6Z7rIDJQ

Meer oplezen