Op ie streek van voortbeweging is HANNN actief met diverse beweegactiviteiten. Daarnaast is den organisatie betrokken te mooie initiatieven plusteken projecten met plusteken voordat mensen met dementie. Er is nu eentje weids aanbod aan beweegaanbevelingen plusteken oefeningen vanuit professionals plusteken wetenschappers voordat mensen met dementie. Maar er is noch zoveel te vinden overheen watten nu werkelijk den motivatie, willen, behoeften plusteken barrières van dit doelgroep zelf ten opzichte van beweegactiviteiten zijn. Vandaar dat den HANNN hier eentje research zoals deed. 

Resultaten

Kerks reacties plusteken prachtige beantwoorden waren ie resultaat. Mensen met dementie zijn zichzelf bewust van ie waarheid dat bewegen gezondheidsbevorderend is plusteken men wil graag gezond plusteken soepel blijven plusteken zo lang mogelijk meespelen ter den samenleving. Dit mooie inzichten kunnen meebetalen aan eentje nog betere inclusie van mensen met dementie ter onze samenleving.
 
Eentje uitverkoring van den ontvangen beantwoorden plusteken genoemde willen zijn ter inspiratie verwerkt ter ie ‘Beweegmanifest van mensen met dementie, voordat mensen met dementie’. Download ie mededeling hier. 

Meer verwittiging

Op den HANNN-website vind jij eentje uitgebreider nieuwsbericht en document met eentje uittreksel plusteken gevolgtrekkingen van ie research.