Kenniscentrum Sport heeft ter samenwerkingsverband met den onderzoeksgroep ‘Laat jij brein noch indutten’ eentje beweeggids voor ouderen met dementie ontwikkeld. Dit beweeggids kun jij usances wegens ouderen met dementie te stimuleren wegens meer te bewegen. Professor Erik Scherder plus beweegagoog Myron Hamming toestaan zien hoe jij met kleine beweegmomentjes, ofschoon intact watten meer verplaatsing ter den dag krijgt plus ouderen positief kunt stimuleren.

Den digitale beweeggids bestaat uit verschillende beweegmodules. Van balans, totdat flexibiliteit, bewegen op eentje stoel totdat beweegvriendelijke inrichting. Erik Scherder legt via elke beweegmodule uit watten den oefeningen meehelpen aan den gezondheid van ouderen met dementie. Myron Hamming laat via diverse beweegmodules zien hoe jij den verschillende oefeningen uitvoert plus verstrekken tips hoe dit toe te voetstappen. 

Den Beweeggids voordat ouderen met dementie is op maandag 16 september gelanceerd.

Bekijk de beweeggids

Meer oplezen