Stimuleer gebaar met den beweegcirkel 
Den Beweegcirkel is voordat elke professional diegene betrokken is gedurende ie stimuleren van bewegen. Of jouw dit nu doet indien zorgprofessional, welzijns- of cultuurcoach, praktijkondersteuner, buurtsportcoach of vanuit ene intact ander beroep. Wil jouw mensen promoten wegens meer te bewegen? Dan vermag den Beweegcirkel jou daarbij ondersteunen. Den beweegrichtlijnen zijn den onderstel voordat dit tool.

Ter 5 stappen zoals meer gebaar

Den Beweegcirkel bevatten 5 stappen diegene gebaseerd zijn op verschillende gedragstheorieën plus -methodieken. Ie doorlopen van dit stappen helpt wegens inzicht te krijgen ter huidig beweeggedrag, wegens plannen te maken wegens meer te bewegen plus wegens dit zowel vol te liefhebben. Hoe lang jouw stilzwijgend staat gedurende elke stap is onzelfstandig van den behoefte van den gebruiker

Den vijf stappen:

  1. Watten doet jij op ene dag?
  2. Welke beweegactiviteiten kun jouw verrichten?
  3. Watten past ter jouw dag?
  4. Ga ervoor!
  5. Welke vervolgstap zet jij?

Aan ie staart van den rondje vind jouw verdiepende inlichting overheen den beweegrichtlijnen. Elke stap bevatten ene invuloefening met voorbeelden ter inspiratie.

Meer inlichting