lancering-beteroud-(1).jpg

Watten doet BeterOud?

Binnenshuis ie consortium BeterOud zetwerk ouderen, professionals plus organisaties zichzelf samen ter wegens ouderen hun leven zo zelfstandig plus waardevol mogelijk te permitteren leiden, zowel indien zij onderschikkend wordt van zorg of sponsoring. Kenmerkend voordat den BeterOud-aanpak zijn onder meer den multidisciplinaire werkwijze (‘Samen werken aan woon, zorg plus welzijn’) plus den betrokkenheid van ouderen zelf (‘niets overheen onzerzijds, zonder onzerzijds’).

Doelen webstek BeterOud

Den webstek beteroud.nl helpt organisaties plus professionals erbij ie uitbouwen, verspreiden plus toepassen van vernieuwingen ter zorg plus sponsoring van ouderen. Den webstek inhouden daarvoor tal van projecten, wetsartikelen plus tools, gerangschikt op thema’s. Vanaf maand trekt den webstek pakweg 15.000 gas, onder wie professionals ter zorg plus sponsoring van ouderen (50%), actieve ouderen (15%), vrijwilligers (10%) plus mantelzorgers (5%). 

Watten is er opzienbarend?

Den vernieuwde webstek is overzichtelijker ingedeeld plus toegankelijker vervaardigd, met name voordat ouderen. Zo is er rekening gehouden met tegenstelling op den webstek plus toegankelijkheid met voorleessoftware. Zowel is duidelijker vervaardigd watten samenwerkingsverband met BeterOud schenkkan schuiven. Den thema’s zijn ingedeeld volgens den meetlat van ouderen zelf; watten zij zelf fundamenteel vinden. Voorts is den webstek geoptimaliseerd voordat verschillende schermen plus is preventie indien thema toegevoegd.

Blijf op den hoogte

Wil jou op den hoogte blijven van nieuwsbericht plus tweewekelijks tips ontvangen? Meld jou aan voordat den rondschrijven van BeterOud: www.beteroud.nl/rondschrijven


Watten vind jij?


Watten vind jij van den vernieuwde webstek? Wij horen ie graag. Laat ie weten ter den reacties!