Den Regionale Ambulancevoorzieningen Flevoland plusteken Werp plusteken Vechtstreek, plusteken Ziekenhuis St Jansdal stichten met eentje project wegens den digitale gegevensuitwisseling tussen den ziekenauto plusteken den eenheid Spoedeisende poetsvrouw (SEH) te verbeteren. Zo gaan den partijen aan den slag met ie gestructureerder vastleggen van verwittiging vanwege den ambulancemedewerkers zodat diegene meteen op den SEH verwerkt vermag wordt.

Ene ander verschil is dat den SEH nu inzage heeft te of den ziekenauto nog onderweg is of dat den ziekenauto noch meer komt vanwege bijvoorbeeld eentje wijziging te bestemming. Zowel kunnen bijlagen eenduidig wordt verstuurd, waardoor den SEH meteen vermag zien of idem ECG nog eentje keer is ingestuurd. Totdat slot volstaan den verbeterde ambulanceberichten aan ie nieuwste Rustiek Protocol Ambulancezorg (LPA).

Diagnose

Voorts krijgen den ambulancemedewerkers terugkoppeling van den SEH overheen den diagnose diegene op den SEH worden poneren. Daarginds kunnen den ambulancemedewerkers hun diagnose mee vergelijken plusteken gewoontes wegens den kwaliteit van den zorgverlening verbeteren. Den programma is dat den zorgaanbieders te ie tweede kwartaal van dit schooljaar werken met den vernieuwde gegevensuitwisseling.