Ene speciaal slaapteam research nu hoe zij dit kunnen verbeteren. Zo is er ene test met ene multisensorische stoel gedaan, diegene bewoners overdag meer waakzaam houdt. Minder dutjes overdag betekent namelijk huis slapen ’s nachts. Ene stap ter den goede windrichting, vindt ie slaapteam van Tragel, maar zij verwerkelijken zowel dat er meer research plus slaapmetingen met behulp van duurzame technologie nodig zijn wegens ie veranderingsproces van slapen ja ter kaartje te krijgen. Diegene vervolgstappen nemen zij nu. 

Wil jou weten hoe den ‘slaapstoel’ werkt? Omroepvereniging Zeeland nam ene kijkje onder Tragel plus maakte daarginds een video-verslag van. 

Webinar Lekker Slapen

Wil jou meer weten overheen hoe cliënten ’s nachts huis kunnen (om)slapen? Tragel organiseert op 27 september 2021 ie Webinar Lekker Slapen, klik hier voor meer informatie plus wegens jou aan te veiligheidsfunctionaris.