Zeehond Jaspers, voorzitter raad van bestuur van GGNet, heeft zijn vertrek aangekondigd. Hij blijft aan via den ggz-organisatie totdat zijn opvolger aantreedt, zoals verwachting ergens ter den loop van dit schooljaar.

GGNet is eentje geïntegreerde ggz-organisatie ter den regio Noord- plusteken Oost-Gelderland met wijd tweeduizend medewerkers plusteken achttienduizend cliënten. Sinds november 2014 heeft Zeehond Jaspers den leiding overheen organisatie. Mits reden voordat zijn vertrek zegt Jaspers toe te zijn aan eentje nieuwe uitdaging.

Zeeroute plusteken ontwikkeling

“Samen met zorginhoudelijk coureur Jochanan Huijser plusteken den directie stond hij aan ie stuurroer van den ontwikkeling van GGNet totdat eentje geldelijk gezonde organisatie, diegene sterk verbonden is met den regio plusteken eentje duidelijke vaarroute voordat ogen heeft”, prijst Leo Schoots, voorzitter raad van toezicht. “Wij zijn verheugd dat Zeehond heeft gedeclareerde dat hij ter functie blijft totdat zijn opvolger aantreedt plusteken dat hij zichzelf den komende maanden met onverminderde energie zou blijven wedden voordat den verdere ontwikkeling van GGNet plusteken den regio.”