Siteur: “Ter den afgelopen viertal klas heb ik intensief gewerkt aan den herpositionering van GGZ Rivierduinen plusteken aan ie uitbouwen van ene nieuwe missie plusteken visie voordat den organisatie plusteken den bedrijfsvoering. Dit lichaamsbeweging heeft gezorgd voordat ene goede positionering van GGZ Rivierduinen, zowel inwendig mits uitwonend, waarmee ene goede poot is gelegd voordat den toekomst.”

Erkentelijk

Guido van Woerkom, voorzitter van den raad van toezicht: “Wij zijn Ingeborg Siteur erkentelijk voordat haar inzet plusteken den focus diegene zij daarbij heeft gelegd op den kwaliteit van ie werkgelegenheid plusteken den verbinding met den medewerkers. Wij zijn trots op den methode waarop GGZ Rivierduinen nu haar cliënten steunt te hun mentale veranderingsproces. Wij willen Ingeborg veel welslagen met ie voortzetting van haar carrière.”