‘Ter 2030 is den vroedvrouw eentje actieve plus vaardige gebruiker van doelmatige technologische mogelijkheden plus stimuleert plus ondersteunt zij den zwangere vrouw tijdens ie gewoonte ervan’. Dat staat te den toekomstvisie van den Koninklijke Nederlandse organisatie van Verloskundigen (KNOV). Den beroepsvereniging gaat pilots ronddraaien wegens den effectiviteit van eHealth te den gebooortezorg te onderzoeken.

Geen richtlijnen

Er zijn namelijk nog geen richtlijnen of zorgstandaarden voordat den inzet van eHealth, omdat den resultaten ervan op den kwaliteit van zorg, patiënttevredenheid plus kostenbesparing nog noch bewezen zijn. Terwijl er welnu alhoewel regelmatig gewoonte vervaardigd wordt van beeldbellen plus monitoring van cliënten op afstand.

VR

Den vereniging verwachten dat den inzet van Virtual Reality schenkkan zorgen voordat eentje lagere pijnscore tijdens den bevalling. Plusteken dat ie veel ziekenhuisbezoeken lager schenkkan met den inzet van thuismonitoring, zonder dat den voetlicht plus veiligheid minder wordt.

Werkgroep

KNOV start straks met eentje werkgroep diegene zichzelf bezig gaat vasthouden met den vragen hoe plus welke ICT toepassingen eentje toevoeging vormen voordat den geboortezorg.