Den komende weken zet den Raad van Ouderen den puntjes op den i voordat dit raad, dat is opgesteld op poot van den ervaringen plus signalen diegene den leden van den Raad ter meer dan 400 ouderen ter hun netwerk hebben opgehaald. Ie raad zullen ingaan op hoe ouderen ie woon ter den wijk geoefend, watten zij daarbij zelf kunnen exporteren plus watten vanuit landelijke plus plaatselijk niveau daarvoor van bij is.

Signalen plus toekomst

Den Raad van Ouderen heeft gesignaleerd dat veel ouderen op dit uur geen beeld hebben van alle wendingen ter den samenleving ter den komende jaren. Ie raad gaat daarom zowel overheen bewustwording overheen ie voorbereiden op den toekomst plus empowerment van oudere mensen. 

Lees hier meer overheen den Raad van Ouderen. Jou vind op dit pagina kennisoverdracht overheen den Raad, hun eerdere adviezen aan den overheid plus brieven aan den ministers plus formateur.