Den tool van den FNV is fijnmazig. Hiermee kun jouw noch inclusief ie exacte tal dienstjaren plusteken den trede invulling, maar zowel den precieze loonschaal. Den tool rekent dan voordat elke FWG-schaal uit watten den loonsverbetering totdat op den euro nauwkeurig oplevert. Den werknemersorganisatie gaat daarbij uit van ene volledig dienstverband. Den uitkomst is ter bruto-euro’s. Den schelp plusteken trede staan vermeld op ie maandelijkse salarisoverzicht.

Dit is de tool van de FNV

Verschillende functies

Ie omvangrijke voordeel van den FNV-tool is dat zowel niet-medisch personeel ie rekenmodel schenkkan gewoontes. Te den tool zijn vele andere functies ter den ziekenhuizen meegenomen, zoals: ene logistiek medewerker, beveiliger, technicus, labmedewerker, secretaris, sectormanager of schoonmaakster ter den kookplaats. NU’91 heeft leden met ene medische decor.

Drietal muisklikken

Den FNV-tool rekent ter trio muisklikken uit watten iemand erop krijgt. Den medewerker hoeft inclusief zijn schelp (FWG) plusteken salaristrede ter te vullen. Vervolgens komt er ene bruto-bedrag uit plusteken er wordt verteld wanneer diegene dat bedrag erop krijgt. Zowel wordt er ene aparte schatting geproduceerd watten den verhoging van den onregelmatigheidsvergoeding (van maximaal ip-nr 28 zoals maximaal ip-nr 32) voordat effect heeft op ie maandloon.

Eentje raadgeving: den medewerker diegene meer dan ene schooljaar ter zijn eindschaal zit, moeten één trede hoger invulling. Dus bijvoorbeeld 13 ter positie van 12. Dat komt omdat ter den voorlopige cao-afspraak staat dat er ene toegevoegd trede bijkomt.

NU’91 globaler

Den tool van NU’91 is veel globaler dan diegene van den FNV. NU’91 neemt trio functies (IC-verpleegkundige, verpleger plusteken doktersassistent) plusteken becijfert ter twee situaties (één defini loonschaal plusteken ene defini trede) watten den uitkomst van ie akkoord geldelijk betekent volgens NU’91. Ermee komt dit unie op zes veelvoorkomende praktijksituaties. Ie schenken zowel ene lezing van ie verschil tussen den NVZ/FNV/CNV-visie plusteken diegene van NU’91.

Dit is de tool van NU’91.

Eenmalig 250 euro

Overgeschreven van den uitkomsten van dit tool krijgt iedereen zowel ene eenmalige bruto-uitkering van 250 euro. Diegene 250 euro is zoals rato van ie tal uren dat iemand werkt. Eentje driedaagse werkweek levert op diegene wijze drievijfde van diegene 250 euro op: 150 euro.

Kerkdiensten

Den tools calculeren noch watten den verdubbeling van den vergoeding voordat bereikbaarheids- plusteken aanwezigheidsdiensten oplevert diegene is afgesproken. Diegene vergoeding is noch inclusief vanaf persoon verschillend, maar weinigen weten zowel hoe vaak zij dit schooljaar dit instituten gaan rondtollen.

Lees ook: FNV vindt standpunt NU’91 overheen cao-onderhandelingsakkoord ‘bespottelijk’.

Plus: NVZ-voorzitter Ad Melkert wil 9 procent toegevoegd loonsverhoging voordat zorgmedewerkers.