Facebooktwitterlinkedinmail

17februari 2022 – Jongeren diegene ene treatment ter den jeugd-ggz krijgen, maken na hun 18e den overstap zoals den volwassenen-ggz. Veel van kip voelen zichzelf noch ja voorbereid op den wendingen diegene dit met zichzelf meebrengt. Zowel geoefend zij belangrijke verschillen tussen den jeugd- plusteken volwassenen-ggz, ter positieve én negatieve zin. Dat blijkt uit ene peiling van den Vraagbaak, ie jongerenpanel van den NJR plusteken ie Kenniscentrum.

“Ik worden volledig ter ie diepe gegooid plusteken moest ie zelf maar uitzoeken,” aldus ene van den jongeren diegene deelnam aan den laatste peiling van de Vraagbaak. Hieruit blijkt dat veel ondervraagde jongeren den overstap zoals den volwassenen-ggz noch indien soepel geoefend. Zij voelen zichzelf onvoldoende op weg geholpen, plusteken veel van kip krijgen te maken met ene wachttijd.

Verwachtingen managen

Den meeste jongeren geoefend omvangrijke verschillen ter den zorg nadat zij volwassen zijn worden. Aan den ene ze willen zij meer zelf regelen, aan den andere ze betekent dat zowel meer zeggenschap overheen den treatment. “Ter den volwassenen-ggz wordt mijn problemen plusteken ik serieuzer genomen. Ik word waargenomen indien ene weerga plusteken ene ervaringsdeskundige,” aldus ene van den jongeren.

Tips voordat ene soepele overgang

Den Vraagbaak vroegtijdig den jongeren watten zij zullen tenuitvoerleggen wegens den overgang van jeugd- zoals volwassenen-ggz huis te toestaan verlopen. Den jongeren pleiten voordat ene warme overdracht, meer medezeggenschap plusteken maatwerk plusteken betere voorlichting overheen verschillen tussen den zorg voordat jongeren plusteken volwassenen.

Den Vraagbaak overheen: van jeugd- zoals volwassenen-ggz

Bekijk alle resultaten plusteken adviezen van jongeren ter de infographic overheen dit peiling.

Inspiratiebron: kenniscentrum-kjp.nl

 

Dit mededeling is 18 keer lezen.

Facebooktwitterlinkedinmail