Research zoals den relatie tussen milieu plusteken gezondheid richt zichzelf vaak op ie vatten van den gevolgen van één opzicht van den milieu op ene voorschrijven ziekte. Erbij exposoomonderzoek wordt gekeken zoals den stemkracht van verschillende aspecten tegelijkertijd. Ie gaat daarbij wegens fysieke omgevingsfactoren (zoals luchtverontreiniging, medicijnen plusteken groenkleurig te den milieu), sociale omgevingsfactoren (zoals opleidingsniveau plusteken gezinssamenstelling), rijrichting (zoals voedingsgewoonten plusteken lichamelijke activiteit) plusteken stoffen diegene wordt gevormd te ie vlees zelf (bijvoorbeeld ingevolge stofwisseling, ingevolge veroudering of ingevolge afweerreacties).

Integrale optiek

Ie research past via den integrale optiek diegene nodig is wegens ie rector te bieden aan ontwikkelingen indien den snel veranderende milieu plusteken den groei te gezondheidsverschillen tussen groepen mensen. Wegens ene goede bijdrage te leveren aan regelgeving gestructureerd op ene gezonde milieu is noch enig verdere ontwikkeling van ie exposoomonderzoek nodig, maar zowel betere contact tussen research plusteken regelgeving.

Volledig leefomgeving- plusteken gezondheidsbeleid

Den Gezondheidsraad adviseert beleidsmakers dan zowel wegens ie exposoomonderzoek te te zetwerk voordat ie (voorts) uitbouwen van volledig leefomgeving- plusteken gezondheidsbeleid. Bijvoorbeeld ingevolge ie te verbinden met interdepartementale structuren op vaderlands niveau plusteken met lokale initiatieven op ie landstreek van volledig gezondheidsbeleid. Voorts zullen protocollen voordat den risicobeoordeling van chemische stoffen huis toegesneden willen wordt op resultaten uit exposoomonderzoek, zodat bijvoorbeeld zowel den stapeling van gevolgen mee wordt gewogen.

Zowel is ie van gewichtigheid ie exposoomonderzoek te verbreden ingevolge ie sociale domein, voeding plusteken rijrichting er meer te te betrekken. Erbij beleidstoepassingen adviseert den raad wegens gewoonte te maken van kennis uit vakgebieden zoals wetenschapsfilosofie, sociologie, moraal plusteken rechtspraak.

Wegens: Nationale Zorggids