Te ie kader van den Vlaamse voedselstrategie lanceert minister Crevits met Go4Food eentje oproep zoals ‘voedselveranderaars’. Mits leden van den samenwerking diegene mee vorm geven aan dit tactiek zetwerk Gezondheidsbevorderend Leven plusteken Zorg plusteken Gezondheid hierbij zowel te op den promotie van gezonde voeding, te ie bovenmatig zoals kwetsbare doelgroepen zoals mensen te armoede, jonge koters of ouderen. Ideeën kunnen voorgelegd wordt tegen uitwendig 30 juli 2021.

Ie regeerakkoord plusteken den beleidsnota Landbouw plusteken Visvangst hebben ie voedselthema op den notulen situeren. Vlaanderen heeft zichzelf indien mikpunt poneren wegens eentje sterk plusteken geïntegreerd voedselbeleid te uitbouwen. Daarom start Vlaams minister van Landbouw plusteken Voeding Hilde Crevits plusteken den verschillende vrouwen te den Voedselcoalitie eentje oproep wegens jouw innovatief idee op te kunnen pikken plusteken eentje boost te geven via samenwerkingsverband!

Watten zoeken wij?

Wij zoeken ideeën diegene honingbij kunnen dragen totdat ie toekomstig Vlaams voedselbeleid. Zo verbinden wij oprisping plusteken onderdaan, zorgen wij voordat gezonde plusteken duurzame voeding voordat iedereen, werken wij (voorts) aan eentje veerkrachtige voedseleconomie én gaan wij voorts op ie padachtige van circulair plusteken duurzaam ondernemen rond voedsel. Plusteken ie blijven geen beloftes op papier: ongeacht ie potverteren van den voedselstrategie zelf willen wij nu ofschoon verandering creëren plusteken goede ideeën capteren. Wij willen samen gaan voordat voedsel: Go4Food!

Ben jij dus indien professional of georganiseerde burgerbeweging bezig rond voedsel, of project jij hierin te stichten? Heb jij eentje idee overheen den productieketen, voedselomgeving of consumentengedrag dat jij wil porties én via samenwerkingsverband wil uitwerken totdat eentje tastbaar initiatief? Plusteken lijkt ie jij verwezenlijkbaar wegens op den Vlaamse Voedseltop te 2022 jouw initiatief te start of ofschoon te voorvallen?

Dien je idee dan in via het inschrijvingsformulier. Dit vermag totdat plusteken met 30 juli 2021. Omschrijf jij idee zo verhelderend mogelijk plusteken ga te op jij engagement. Mits jij wil vermag jij jij idee zowel kort pitchen te eentje filmpje! Staart september weet jij of jij idee geselecteerd worden wegens voorts uitgewerkt te wordt.

Zo krijgt noch uitsluitend jouw idee eentje serieuze versnelling, maar zowel den Vlaamse voedselstrategie!

Vlaams minister van Landbouw plusteken Voeding Hilde Crevits: ‘Met Vlaamse Kost leggen wij ie accent op voedsel van honingbij onzerzijds plusteken op eentje fair loon voordat onze burpen. Wij zetwerk vandaag den volgende stap wending eentje sterke Vlaamse voedselstrategie. Dit is eentje veelzijdig vertelsel dat wij samen met velen willen schrijven, met organisaties plusteken met landbewoners. Heb jij eentje idee rond voedsel voordat den toekomst? Aarzel noch plusteken dien jij project te!’

Meer informatie

Meer informatie overheen den voedselstrategie zelf vind jij op de website van Landbouw en Visserij.