Ter schrikkelmaand 2015 begon ik mits redacteur via Skipr. Zorgvisie wasgoed waarna nog den volwassene mededinger. Sinds 2019 maken wij met één redactie dit twee titels én Qruxx, onzerzijds toneelpodium overheen waardegedreven zorg. Nog immermeer schrijf ik met veel interesse overheen den organisatie van den Nederlandse gezondheidszorg, van vastgoed plus finance totdat den belangen van patiënten plus zorgmedewerkers. Daarnaast ben ik nu adjunct-hoofdredacteur. Met veel trots verdraaiing ik mits spil te den juist geoliede machine diegene onze redactie is.

Minister Kuipers wil den integrale bekostiging van den geboortezorg te 2023 opvangen mits reguliere bekostiging. Den monodisciplinaire bekostiging blijft ernaast zijn. Aan eentje definitieve nieuwe bekostiging moeten voorts wordt gewerkt, maar eentje deadline is noch opperen. Eentje vergelijk, aldus den minister. Of ie den veldpartijen po via mekaar brengt, is den vraag.

Tachtig procent van den zwangere vrouwen ziet zowel den vroedvrouw mits den gynaecoloog (Kiek: DjelicS/Getty Images/iStock)

Premium

Den invoering van integrale bekostiging

Premium

Wilt u dit wetsartikel oplezen?

Neem eentje (proefwerk)seizoenkaart op Zorgvisie. Na eentje maand stopt ie kosteloos proefabonnement moeiteloos.


Nu abonnee? Loom dan te

Ter schrikkelmaand 2015 begon ik mits redacteur via Skipr. Zorgvisie wasgoed waarna nog den volwassene mededinger. Sinds 2019 maken wij met één redactie dit twee titels én Qruxx, onzerzijds toneelpodium overheen waardegedreven zorg. Nog immermeer schrijf ik met veel interesse overheen den organisatie van den Nederlandse gezondheidszorg, van vastgoed plus finance totdat den belangen van patiënten plus zorgmedewerkers. Daarnaast ben ik nu adjunct-hoofdredacteur. Met veel trots verdraaiing ik mits spil te den juist geoliede machine diegene onze redactie is.